Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Linksmybės su sniego seniu

Gruodžio 4 d. į „Mankštiados“ pramogą ugdytinius palydėjo sniego senis, atskubėjęs iš pažliugusio kiemo. Kad išliktų tvirtas sniego senis ragino visus mankštintis kartu su juo. Nykštukais tapę vaikai uoliai atliko demonstruojamus linksmus pratimus, kuriems kaip priemonės buvo naudojamos tiesiog pirštinės. Kieme nelikus sniego besmegenis paprašė vaikų pagaminti jo salėje. Mikliais savo pirštukais ugdytiniai priplėšė popierines pusnis ir su jomis dūko: mėtė, sėmė saujomis ir vėl ir vėl mėtė, atliko pūtimo pratimus, akimirką atsipalaidavo gulėdami ir klausydami žiemiškos muzikos. Radę dirbtinių sniego gniūžčių mėtė jas į taikinius. Sniego seniui pasmalsavus, kas labiausiai patiko vaikams, sulauktas atsakymas-„plėšyti“-smulkiosios motorikos pratimas, kurį nuo senų laikų taikė mūsų, jau suaugusiųjų, močiutės, mamos.

Vyresnioji auklėtoja Irmina Burneckienė