Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Popietė „Tau, mamyte“ „Drugelių“ grupėje

Gegužės 2 d., artėjančios Motinos dienos proga, „Drugelių“ grupės ugdytiniai sukvietė savo mamytes į popietę „Tau, mamyte“. Labai malonu buvo matyti, kad į šventinę popietę mamytes atlydėjo ir tėveliai. Savo mamytėms vaikučiai skyrė A. Matučio eilėraštį „Mamytei“ , mokė mamas veido masažo gudrybių (raukšlelėms mažinti),  greitakalbės „Mano mama myli mane“, kvietė į  ratelį-žaidimą „Tuku tuku“.  Ugdytiniai mamas pakvietė dalyvauti smagiame piešinių  „Mano mamytė“  konkurse. Šio konkurso metu  mamytės turėjo surasti savuosius portretus tarp daugumos nupieštų. Vaikai dovanojo savo pagamintas gėlytes kartu su apkabinimais ir bučinukais.

Auklėtoja Ingrida Taraškė