Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
PATIRTIS JAUNŲJŲ GAMTININKŲ CENTRE
Sausio 29 d. „Ramuniukų“ grupės vaikai su auklėtoja Irmina, jos padėjėja Dalia bei meninio ugdymo mokytoja Vida vyko į edukaciją „Pažinkime šunį“, kuri vyko Šiaulių jaunųjų gamtininkų stotyje. Ugdytiniai gavo papildomų žinių apie šunų laikymą, priežiūrą. Patys galėjo išmėginti ne tik šuns kailio šukavimo patirtį, bet ir dresavimo pratimų. Vaikai atsipalaidavo, susidomėjo net šuns kūno vidaus sandara. Dabar užsiėmime dalyvavę penkiamečiai mokės elgtis šuns akivaizdoje, saugiai susipažinti su svetimu šunimi. Linksma vaikams buvo mankštoje su keturkoju, žaidime „Atkartokime šuns“ judesį. Ugdytinius stebino gražus Katinų muziejus, jo gyventojai – penki katinai, bei daugeliui neregėtas gamtininkų centro gyvūnijos sodas.














