Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

AR TIKRAI BIBLIOTEKOJE GYVENA MEŠKA?

Sausio 29 d., „Pelėdžiukų“ grupės vaikai,  gilindami savaitės temos apie miško gyvūnus žinias, apsilankė A. Griciaus bibliotekoje. Vaikus sudomino bibliotekininkių Jurgitos ir Lionginos  užminta mįslė – ar meška jau apsivertusi ant kito šono, ar dar ramiausiai tebemiega. Slapčiomis nusėlinus į „Neįprastų knygų kambarėlį“, prieblandoje besiklausant skaitomų  pasakų apie miško žvėris,  meškutė pabudo nuo šurmulio. O kiek emocijų būta! O kiek sužinota:  ką reiškia pusiaužiemis, kiek meška dar ruošiasi miegoti, aptarta, kokie gyvūnai dar tebemiega miške, spėlioti likusios žiemos orai, apžiūrėti bundančios gamtos ženklai, pavasario šaukliai.  Sužinojus, jog meška dar ilsėsis iki pat pavasario, bibliotekininkių pasiūlymu, porose vaikai kūrė pagalvėles meškos ramiam miegui.  Kūrybiškai dekoruotos vaikų pagalvėlės papuošė bibliotekos interjerą. Ačiū bibliotekininkėms Jurgitai ir Lionginai už įdomų, emocingą ir naudingą edukacinį užsiėmimą!