Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
TĖVELIAI – AUKLĖTOJAI „PELĖDŽIUKŲ“ GRUPĖJE
Sausio 30 d., „Pelėdžiukų“ grupės tėveliai dirbo auklėtojais, organizuotoje tėvų dienoje „Pabūk mano auklėtoja/auklėtoju“. Nuo pat ankstyvo ryto mankštintasi su Deimanto tėčiu Kęstučiu, kuris ne tik parodė įdomių ir smagių mankštos pratimų, bet ir papasakojo apie sporto naudą. O smalsūs vaikai – „patikrino“ ir tėčio raumenų dydį bei stiprumą. Rytinėje veikloje apie miško gyvūnus vaizdinės, garsinės informacinės medžiagos pateikė Kamilės mamytė Raimonda, kuri pakvietė ugdytinius bendradarbiaujant sukurti kolektyvinį darbą „Miškas“. O kaip miškas be medžiotojo? Su medžiotojo profesija, apranga, veikla mus supažindino Emilio tėtis Donatas. Medžiotojas ne tik smulkiai papasakojo, parodė interaktyvioje lentoje nuotraukų apie gyvūnus, jų išgyvenimo sąlygas miške, pateikė įdomių faktų apie gyvūnų palikuonis, maitinimą žiemos metu. O kiek ragų, kailių, ilčių matyta pirmą kartą! Savo veiklą Donatas užbaigė anekdotu apie medžiotoją, kuomet juoko buvo iki valios. Atsipalaiduota su Arno mamyte Jovita, dalyvaujant sportinėje pramogoje „Mes už draugystę“. Išbandytas rankos stiprumas, komandinio darbo įgūdžiai, gebėjimas klausytis ir išgirsti. Smagių emocijų būta daug! Pietų miego metu net keletą pasakėlių perskaitė Ernestos tėtis Ernestas. Tai bent! Nuostabos buvo daugumai vaikų, juk pasaką skaitė tėtis, ne mama! Viltės mamytė Ema popietinėje veikloje pasiūlė pasigaminti grupės simbolį – pelėdžiuką, papasakojo įdomių faktų apie pelėdas. Svajūnė pastebėjo, jog: „Smagiausia buvo klausytis pasakos, skaitomos vaikams vyrišku balsu“, Ignas kalbėjo, jog „tėčių organizuotos veiklos labiau patiko, nes jie žodžius aiškiau taria, viską daro suprantamiau“, Marta pasidžiaugė, „jog smagi diena buvo, nes tiek daug įdomių veiklų“, Arnas norėtų, jog „visada mano mama galėtų sportuoti lauke su mumis“. Veiklose dalyvavę tėčiai ir mamos vieningai kalbėjo, jog buvo įdomu ruoštis veikloms, jas organizuoti vaikams, tačiau nelengva, buvo rūpesčio, atsakomybės ir jaudulio. AČIŪ tėveliams už įdomias, turiningas ir smagių emocijų bei įspūdžių kupinas veiklas!!!






















