OLIMPINIS MĖNUO SU SUPERHEROJAIS

Rugsėjo 28 – spalio 23 dienomis, „Ramuniukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai, kartu su priešmokyklinio ugdymo pedagogėmis Aušra ir Gintare, dalyvavo Olimpinio mėnesio projekte, kurį inicijavo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). ,,Olimpinis mėnuo“, – tai „vitaminas“ visuomenei ir pramoga tūkstančiams vaikų. Pagrindinis šio projekto tikslas – vaikų fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos skatinimas. Olimpinio mėnesio dalyviai, kas savaitę susipažinę su superherojais – Ąžuolu Galinguoju, Amiu Kilniaširdžiu, Una Superbičiule ir Luka Kibirkštimi tobulino fizines galias, sveikos gyvensenos įpročius, gerino emocinę savo sveikatą bei išmoko kokybiškai pailsėti ir gebėti atsipalaiduoti. Viso projekto metu vaikai daug žaidė, išdykavo, aktyviai sportavo, kūrė, piešė, statė, konstravo, eksperimentavo, atsipalaidavo ir taip užsiaugino „supergalias“! Smagias ir įdomias veiklas tęsė namuose su šeimos nariais. Visi priešmokyklinukai nutarė, jog „labai buvo įdomūs superherojai, dėl to su jais  patiko būti kartu. Ypač su Ąžuolu Galinguoju, nes jis toks linksmas ir labai didelis“!