Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
INICIATYVA „AKTYVIAI, DRAUGIŠKAI, SVEIKAI“
Visą spalio mėnesį lopšelyje-darželyje vyko iniciatyvos „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ veiklos, kurią inicijavo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Iniciatyvos tikslas – atkreipti įstaigos bendruomenės dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą. Organizuotos veiklos temomis „Judėjimo galia“, „Būk saugus kelyje“, „Tylos galia“, „Vaisių, daržovių nauda sveikatai“.


















