Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

OLIMPINĖS VAIKŲ MANKŠTOS

Vasario 6–10 d. įgyvendinta vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo projekto „Olimpinė karta“ viena iš veiklų: „Mokomės vieni iš kitų. Vaikų vedamos mankštos „Linksmai sportuok ryte – bus įspūdžių kupina diena“. Sporto veiklas organizavo vaikai–lyderiai, kurie pagal savo pavyzdį skatino draugus veikti kartu. Kiekvieną rytą mankštų mokytojai–vaikai, pasirinkę tematiką, pristatė viso darželio draugams fizinę ir emocinę sveikatą skatinančias ir stiprinančias veiklas. Dalyvaudami mankštose, ugdytiniai ne tik sustiprino fizines  galias, bet ir veiklas pagrindė pagrindinėmis olimpinėmis vertybėmis, tokiomis kaip tobulėjimas, pagarba ir draugystė. Įgyta patirtis sustiprino vaikų sveikatą, pasitikėjimą savimi, gebėjimą džiaugtis fizine veikla, motyvavo plėsti socialines, pažintines ir fizines kompetencijas. Olimpinėse mankštose sportuojantys ugdytiniai  siekė valios ir proto darnos. Mažųjų olimpiečių mankštų akimirkas kviečiame pažiūrėti čia:

 https://www.canva.com/design/DAFaX7JqM3s/6v5jgmZRuLXFnvBOledc5Q/watch?utm_content=DAFaX7JqM3s&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton