Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

NETIKĖTŲ ATRADIMŲ DIENA

Sausio 20 d. plėtojant ugdomosios veiklos temą „Apskritimo magija“, „Drugelių“ grupėje svečiavosi socialiniai partneriai iš Gruzdžių gimnazijos: mokytoja L. Zdanavičienė, socialinė pedagogė R. Veikalienė ir gimnazijos mokiniai. Lopšelio-darželio STEAM laboratorijoje, padedant mokinėms, vaikai pūtė muilo burbulus, stebėdami, kiek išpučia laisvų ir susikabinusių burbulų. Vėliau iš laisvų pripūstų balionų sulipdė bokštą, jį sutvirtindami lipnia juostele. Ugdytiniai eksperimentuodami  su spalvomis, lašino į vandenį spalvą, stebėjo, kaip ji sklinda, sudarydama apskritimus, kiti stebėjo, kaip spalvos susimaišo ir atsiranda nauja spalva. Vaikai atliko ir apskritimų pilnas spalvinimo užduotėles. Darbuojantis netikėtai „užpuolę piratai“ liepė surasti paslėptus balionėlius ir atlikti užduotis. Rytas buvo labai emocionalus ir linksmas, o užsimezgusi bendrystė su gimnazijos mokinėmis ir mokytojomis planuojame tęsis ir toliau.