Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

NEREGĖTI, NEMATYTI GYVŪNAI

Sausio 14 dieną  „Ramuniukų“ grupės vaikai su auklėtoja Irmina vyko į Dargaičių kaime esantį „Mini zoo“. Ši išvyka papildė savaitės temą apie kitų kraštų gyvūnus. Ką patyrė vaikai? Kai kuriems tai buvo pakartotinis džiaugsmas, bet nemažai ugdytinių stebėjosi viską regėdami pirmą kartą: strutį (paukštį su ilgu kaklu), juodą bulių, danielių (grupės draugo vardu), keturragį aviną, kengūrą. Ugdytiniai ne tik egzotiniais vaizdais stebėjosi, bet grįžę galėjo papasakoti ir dalį jiems ūkio šeimininkės Linos Neverdauskienės papasakotos informacijos: kad strutis spardosi stipriomis savo kojomis, gali kepurę atimti, vištos kiaušinį padėjo, kupranugariui bananų žievės – kaip saldainiai (vaikų išvada). Tad po pasivaikščiojimo valandos po ūkį, vaikai, suvalgę užkandą – bananus, jų žieves paliko būtent kupranugariui paskanauti. Likome dėkingi Augustinos močiutei, Roko, Kristupo R., Deno, Skaistės mamytėms už pagalbą nuvykstant iki šio šaunaus ūkio, kurį kviečiame visus būtinai aplankyti.