Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIEŠMOKYKLINUKAI ŽAIDĖ SPALVOMIS

Sausio 13-24 d., priešmokyklinukai, padedant auklėtojai Gintarei, įgyvendino temą „Žaidžiu spalvomis“. Kartu su meninio ugdymo mokytoja Vida organizuotos integruotos veiklos, susipažinta su M. K. Čiurlionio kūryba:  klausytasi simfoninių poemų,  apžiūrėti įvairūs dailininko darbai, aptartos kūrybos temos. Įsimintos šiltos ir šaltos spalvos, išgauti įvairūs spalvų atspalviai, išbandyti tapybos elementai. Išsiaiškinta, kada ir kodėl atsiranda vaivorykštė, kokios jos spalvos nudažo dangų. Svarstyta, dešine ar kaire ranka piešti lengviau, kaip atrodo piešinys, kuris piešiamas „aukštyn kojomis“, kodėl piešiant pipete lieka lašiukai, kaip ant šlapio lapo „bėga“ spalvos. O kiek klausimų kilo vaikams! Savo patirtimi išbandant įvairias veiklas, piešimo būdus, panaudojant technologijas, tyrinėjant – visi jie atsakyti!