Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023. VIII PAMOKA

Kovo 27–31 d., paskutiniame „Lietuvos mažųjų žaidynių 2023“ I etapo užsiėmime Ąžuolas ir Gediminas mokė vaikus judėjimo įgūdžių. Jau septynias savaites ugdytiniai lavino įvairias fizines savybes, tad šią, aštuntą savaitę, mokėsi visas savybes pritaikyti sporto šakose. Judėjo pagal populiariausio Lietuvoje  krepšinio ir populiariausio pasaulyje futbolo šakų elementus. Atliko aibę įvairių lengvosios atletikos judesių: šuolį, bėgimą… Vaikai dalyvavo dviračių sporte, treniravosi keturiais plaukimo stiliais, prisiminė ir imitavo boksą, automobilių, riedlenčių sportą. Iš viso vaikai atliko 10-ties sporto šakų elementus ir užbaigė „Lietuvos mažųjų žaidynių 2023“ I etapą.