„TRAMTATULIS“

Siekdami skatinti vaikus ir moksleivius domėtis savo krašto, etnografinio regiono tradicine kultūra, suvokti jos vertę, ugdyti pavienius jaunuosius liaudies dainų, sakytinės kūrybos, instrumentinės muzikos atlikėjus vasario 22 dieną Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Verbūnų filiale vyko jau 5-asis Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ vietinis ratas, skirtas lietuvių tautosakos rinkėjo ir leidėjo Antano Juškos 200 metų sukakčiai paminėti. Į šį konkursą vyko ir mūsų lopšelio-darželio priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytinė Augustė B.  Ji kaip pasakojamosios tautosakos atstovė pristatė ir pasekė pasaką „Levas, vilkas ir lapė“ ir sakmę „Špokas ir gegužė“ šiaurės vakarų aukštaičių tarme (gruzdietiškai). Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.  Pasisėmę gerų emocijų, sceninės patirties,  džiaugėmės renginiu.

Vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida Šulnienė