Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIEŠMOKYKLINUKAI SUSIPAŽINO SU TĖVELIŲ PROFESIJOMIS

Balandžio 8-12 d., priešmokyklinėje grupėje organizuota savaitė „Profesijos ir darbai“. Arono mamytės Aušros kvietimu, būsimi pirmokai apsilankė gimnazijoje ir dalyvavo anglų kalbos pamokoje. Besimokydami angliškų žodžių, vaikai sužinojo, kokių žinių suteikia anglų kalbos mokytoja ir kaip vyksta pamoka. Klasėje ieškota „išsibarsčiusių“ abėcėlės raidžių, mokytasi taisyklingo jų tarimo, dėliotos raidės lentoje pagal eiliškumą, žaisti žaidimai interaktyvioje lentoje. Savarankiškai apsipirkti, skaičiuoti pinigus, gebėti orientuotis prekybos centre „Norfa“ vaikams padėjo Andrea mamytė Dovilė bei Arono mamytė Oksana, kurios ne tik supažindino su pardavėjo profesija, bet ir padėjo atsiskaityti už prekes savitarnos kasose. Priešmokyklinukai, kartu su Adrijos mamyte Neringa, mokėsi suteikti draugui pirmąją pagalbą, apžiūrėjo medicininius instrumentus, aiškinosi jų paskirtį. Susipažinus su slaugytojos profesija, grupės mergaitės pasvarstė, jog norėtų užaugusios dirbti medicinos srityje. Kaip „atsiranda“ skirtingi, modernūs pastatai,  namai, vaikams atsakė su vaizdinėmis priemonėmis grupėje apsilankiusi Augustės mamytė Aušra. Architektė su vaikais apžiūrėjo įvairius brėžinius, architekto darbo reikmenis, dokumentus, planus ir sukūrė kambario maketą. Dėkojame mamytėms už įdomią patirtį!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė