Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
„RAMUNIUKŲ“ PROJEKTINĖ SAVAITĖ „KAIP PAPUOŠTI EGLUTĘ?“
Gruodžio 4-8 d. „Ramuniukų“ grupėje organizuotas projektas „Kaip papuošti eglutę?“ tęsėsi ir sekančią savaitę. Ugdytiniai susipažino su eglės puošimo tradicijomis ir bendradarbiaudami su logopede mokėsi raidžių pažinimo, garsų skyrimo, taisyklingos žodžių tarties, išsiaiškino ir įsiminė švenčių Advento ir Kalėdų reikšmes, šventinius simbolius. Vaikai atliko interaktyvias užduotis: suko „Laimės ratą“, ieškojo teisingų atsakymų užduotyje „Kas netinka?“, kūrybiškai piešė ir dekoravo eglę. Vaikai smalsiai domėjosi skirtingomis raidžių atpažinimo užduotimis, raidžių dėlionėmis, kalbiniais ir slėpynių žaidimais – visomis idėjomis, pateiktomis logopedės. Ugdytinius motyvavo nekasdienės blizgios priemonės ir jie mielai atliko smulkiosios motorikos reikalaujančius darbus. Antrinės žaliavos buvo panaudotos eglės papuošalų kūrybai. Veiklų sūkuryje vaikai ėmė siūlyti savo idėjas – puošti eglę figūromis, iškirptais piešiniais, netgi žirklėmis. Šią idėją tęsėme įtraukdami šeimos narius kurti karpinius, kuriuos patys vaikai įlaminavo ir puošė pasirinktą kiemo augalą. Iki Kalėdų dar lieka laiko…kokių idėjų dar kils vaikams-būtinai įgyvendinsime ir grupėje stovinti eglė „persirengs“ ko gero ne kartą.


















