Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
DEK, UGNELE, ŠILDYK KIEKVIENĄ ŠIRDELĘ
Gruodžio 11 d., „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai su savo šeimos nariais susibūrė jaukiam advento pavakarojimui „Dek, ugnele, šildyk kiekvieną širdelę“ lopšelio-darželio salėje. Apsilankę Gerumo, Draugiškumo, Pagarbos ir Šilumos angelai su vaikais pasekė adventinę pasaką, improvizuotai išdainuota ir muzikinė pasaka be galo. Ugdytinė Tėja su mama Donata priminė apie Kūčių vakaro burtus, jų stebuklus, magiško laiko reikšmę. Linkėdami vieni kitiems sėkmingų ateinančių metų, būrėsi ir vaikai, ir tėveliai. Bendrystės ir jaukumo vakaras subūrė visus bendrai dainai, ritmavimui, žaidimui, tiesiog pasibuvimui kartu. Kaip besisukančio metų rato, vienybės, draugystės, vilties ir gerumo ženklas – visų kartu nupintas advento vainikas. Šviesos ir nesustojančio laiko simbolis…














