Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
TRENIRUOTĖ ŠIAULIŲ KREPŠINIO AKADEMIJOJE „SAULĖ“
Rugsėjo 26 d., priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai apsilankė Šiaulių krepšinio akademijoje „Saulė“ bei sudalyvavo krepšinio treniruotėje. Taip įgyvendinta LTOK finansuojamo projekto „Oranžinio kamuolio draugai“ vieną iš veiklų. Per patirtį susipažinta su krepšinio aikštele, atributika, trenerio profesija, pagerinti kamuolio varinėjimo, metimo, ridenimo įgūdžiai. Fizinė ištvermė ir reakcija sustiprinta estafetėse bei judriuose žaidimuose. Vaikai sužinojo, jog krepšininkai labai draugiški, siekiantys bendrų tikslų komandoje. Mes taip pat už pagarbą, draugystę ir tobulėjimą!


















