Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

akcija „Sveikas maistas irgi gali būti skanus“

Rugsėjo 27 d. „Pelėdžiukų“ grupėje vyko akcija „Sveikas maistas irgi gali būti skanus“. Tai viena iš projekto „Sveikas maistas – sveikas aš“ veiklų, kurį finansavo Šiaulių rajono savivaldybės administracija. Akcijos metu ugdytiniai ne tik gavo naudingos informacijos apie sveikos mitybos principus, išmoko suprasti ir praktiškai išbandė sudėlioti sveikos piramidės modelį, domėjosi Šiaulių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro paruoštais lankstinukais apie vitaminus, bet ir aiškinosi kokiais produktais galima pakeisti saldumynus. Taip pat buvo ragaujami sveiki užkandžiai. Akciją pagyvino ir visus išjudino mankštelė „Niam niam niam“.