Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

VIRTUALUS IŠŠŪKIS „MES KIMOCHIS BIČIULIAI“

Kovo 30 d. „Drugelių“ grupės komanda, pasipuošusi įvairių emocijų atributais, dalyvavo Šiaulių regiono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualiame iššūkyje „Mes Kimochis bičiuliai“, kurį organizavo Šiaulių lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“.  Iššūkio tikslas – dalintis socialinių emocinių gebėjimų ugdymo bei programos „Kimochis“ įgyvendinimo gerąja patirtimi. Kiekviena komanda atliko pateiktus namų darbus, o susitikimo dieną virtualiai pristatė savo komandą ir šūkį. „Drugelių“ komandos šūkis – „Drugeliai laimingi visada!“. Vaikai bendravo tarpusavyje, atsakė į pateiktus klausimus, organizatoriai pasidžiaugė grupės Kimochis erdve, atliktais namų darbais. Baigiantis susitikimui visos komandos atliko pūtimo-atsipalaidavimo užduotėlę. Smagu pabendrauti su kitų darželių komandomis ir pasipildyti džiaugsmingomis ir linksmomis emocijomis!