Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 16 dieną Tolerancijos sąvoką lopšelio-darželio ugdytiniai sutapatino su draugyste, kuomet visi gali gyventi draugiškai, priimdami aplinkinių skirtingus pomėgius, skirtingus norus, skirtingas idėjas, nuotaikas ir t.t. Šių metų tolerancijos simbolis – MIESTAS, tad visi kūrė skirtingas miesto idėjas: maketus, koliažus, karpinius, lankstinius. „Ramuniukai“ apžvelgė visą Gruzdžių miestelį foto nuotraukose, prisimindami skirtingus pastatus, įstaigas, jose dirbančius skirtingus žmones, atliekančius skirtingus, bet visiems svarbius darbus. Visi atskirai sukurtus namus sujungė į vieną draugišką miestą, kurio namų durys atviros visiems: „pasitikti-priimti draugus“, ar „patiems eiti pas draugus“. „Drugelių“ grupės vaikai miestui sukurti naudojo daug antrinių žaliavų. Mieste yra visokių namų: mūrinių, medinių, dažytų įvairiomis spalvomis ir tame mieste gyvena įvairūs žmonės: vaikai, jaunimas, seneliai, neįgalūs. Visiems turi būti PAGARBA! O „Pelėdžiukai“ savo miestą papuošė oro balionais, tai miestas, kuriame gyvena draugiški, linksmi, supratingi ir tolerantiški vaikai!