Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

TARPTAUTINĖ ANKSTYVOSIOS PREVENCIJOS PROGRAMA „ZIPIO DRAUGAI“ PRIEŠMOKYKLINĖJE GRUPĖJE

Nuo spalio mėnesio, priešmokyklinėje „Pelėdžiukų“ grupėje, įgyvendinama Tarptautinė ankstyvosios prevencijos programa „Zipio draugai“. Su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Gintare,  vaikai ugdysis socialinius bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, siekiant geresnės  emocinės savijautos. Grupėje sulaukę netikėto laiško-pranešimo, „Pelėdžiukai“ apsilankė Gruzdžių miestelio pašte, kur gavo didžiulį siuntinį! Susipažinę su žaliaspalviu vabaliuku, priešmokyklinukai jį jaukiai apgyvendino grupės aplinkoje. Dėkojame Ignoto mamytei Jurgitai Pleskienei ir Gertrūdos mamytei Živilei Žvirblienei už Zipio „atsiradimą“ pas „Pelėdžiukus“!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė