Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

ŠVENČIAME TARPTAUTINĘ VAIKŲ GYNIMO DIENĄ „VAIKYSTĖ DRUGELIŲ PIEVOJE“

Birželio 1 d., lopšelio-darželio kieme paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena ir smagiai pasitikta vasara! Vaikai, kartu su šventės personažais, žaidė, šoko, išdykavo, surengė burbulų fiestą ir iš savo piešinių sukūrė skraidančių „Drugelių pievą“. Visų šventės dalyvių spalvoti delnai ir delniukai sukūrė vasarišką paveikslą „Jums mojuoja laimingi vaikai“, kuriuo džiaugėsi ne tik patys vaikai, bet ir visi įstaigos bendruomenės nariai.  O kas gi ta vaikystė darželyje? Smagus šėliojimas su draugais, pietavimas gamtoje, vaikiškas išdykavimas, spalvoti burbulai… Tad šventės akimirkas kviečiame pažiūrėti čia: https://www.canva.com/design/DAFko_pXS30/XvM1Jq9wYl8TgrONDlTjfQ/watch?utm_content=DAFko_pXS30&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink