Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SVEIKATOS SAVAITĖ „AUGU SVEIKAS“

Balandžio 1- 5 dienomis lopšelyje-darželyje vyko sveikatos savaitės „Augu sveikas“ renginiai. Pirmadienis buvo paskelbtas „Vaisiai ir daržovės – sveika“ diena. Nuo ryto vaikai mankštinosi su personažu Morka, žaidė žaidimus ir atsakinėjo į klausimus apie sveiką gyvenimo būdą. Vėliau visų grupių vaikai džiaugėsi vaisių ir daržovių dekoracijomis, kurias galėjo paragauti. Grupėse rinko mėgstamiausią daržovę ir vaisių. Antradienį visi vaikai aktyviai ir linksmai sportavo su sporto reikmenimis. Lauke auklėtojos rengė estafetes tarp grupių vaikučių. Po pietų surengta akcija „Apibėk aplink savo darželį“. Visą savaitę darželyje vyko šeimų turnyrai. Trečiadienį salėje vaikus pasitiko personažas Vandens lašelis. Grupėse vaikai atliko eksperimentus ir bandymus su vandeniu, aiškinosi, kam reikalingas vanduo ir ką galima iš jo padaryti. Lauke plukdė laivelius baseine ir stebėjo, kokie daiktai skęsta, kokie neskęsta. Po pietų visus vaikučius kieme pasitiko Linksmasis Klounas, kuris surengė „Burbulų fiestą“. Ketvirtadienį Švaruolė – Nešvaruolė vaikams surengė pasirodymą, kaip vaikai atrodo nešvarūs ir kokie gali būti gražūs, aiškinosi, kokios priemonės padeda tokiems būti. Grupėse surengta madų šou – neįprastos šukuosenos, puošnūs ir tvarkingi rūbai. Penktadienį grupes aplankė Agurkas su dovanomis ir diplomais. Vaikučiai jam pasakojo, ko išmoko visą savaitę, mynė mįsles, žaidė žaidimus, vykdė Agurko užduotis. Lauke mažieji sveikuoliai ieškojo paslėpto lobio. Visą savaitę vaikai turėjo įvairios, smagios, naudingos ir pilnos įspūdžių veiklos.

Auklėtoja Kristina Milevičienė