„SVEIKATIADOS IŠŠŪKIS – PUSRYČIAI MADINGA“

Lapkričio mėnesį priimtas „Sveikatiados iššūkis – pusryčiai madingi“. Visi darželinukai žino, jog pusryčiauti yra ne tik madinga, bet ir labai sveika. O kuomet patys vaikai pasipuošia pusryčių lėkštes vaisiais, daržovėmis ar „saldžiais uogienių veidukais“, tuomet pusryčiai tikrai skanesni! „Purieniukai“ išradingi – pusryčiaudami ir raides pasimoko, kurias iš grikių kruopų košės puikiai pavyksta „parašyti“ bei padekoruoti daržovių pjaustiniais. Lėkštėse sukurti ir emocijų veidukai su linksmais pavadinimais („Mandariniukas“, „Bananinis žmogeliukas“, „Tai bent“, „Vynuogiukas“). Vaikai pasidžiaugė, jog, „pusryčių stalas atrodo kaip kokiame festivalyje“. O ir madingų pusryčių skanumas – neišpasakytas!