Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
SVEIKATIADOS IŠŠŪKIS „MANO MĖGSTAMIAUSIAS UŽKANDIS“
Vasario mėnesį ugdytiniai dalyvavo Sveikatiados iššūkyje „Mano mėgstamiausias užkandis“. Padedant tėveliams ir mokytojoms vaikai ruošė savo mėgstamus užkandžius. Dauguma vaikų mėgsta vaisius, uogas, sveikuoliškus kepinius. Ne tik ugdymo įstaigoje, bet ir šeimose pradedami diegti vaikams sveikos mitybos pagrindai, todėl išvengiame nepageidaujamų ligų. Sveikas vaikas – visų džiaugsmas!










