Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SUSITIKIMAS SU ASTRIDOS LINDGREN PERSONAŽAIS

Lapkričio 15 d., priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikai apsilankė Šiaulių r. savivaldybės viešosios bibliotekos, Gruzdžių Augustino Griciaus filiale. Sudalyvauta renginyje „Susitikimas su Astridos Lindgren personažais“, skirtame Šiaurės šalių literatūros savaitei 2022. Bibliotekoje išdaigas krėtė Karlsonas ir pikčiurna Frekenbok! Kiek įspūdžių būta stebint spektaklį, jį aptariant, kartu improvizuojant! Paklausyta istorijų ir apie Pepę Ilgakojinę, apžiūrėta ir aptarta jos apranga, plaukų spalva ir net dryžuotos kojinės!  Vaikai patys pasigamino sau patinkančius veikėjus, vaidybines lėlės – kas išdykėlę Pepę Ilgakojinę, o kas – smaližių Karlsoną. AČIŪ bibliotekos darbuotojoms Lionginai ir Jurgitai už pažintį su pasakų veikėjais!