Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

MINIME TARPTAUTINĘ TOLERANCIJOS DIENĄ

Lapkričio 16 d. paminėta tarptautinė Tolerancijos diena. Vyresnieji darželinukai aiškinosi žodžio „Tolerancija“ reikšmę, svarstė, ar esame tolerantiški, dalijosi asmenine patirtimi. Žiūrėti animaciniai filmukai, pamokančios istorijos apie draugystę, žaisti žaidimai, kalbėta apie artimiausią aplinką, kurioje gyvename. Žaidžiant, kuriant, improvizuojant „keliauta“ į vaikų namus, kuomet su išmaniuoju robotu-bitute BEE-BOT „pasisvečiuota“ kiekvienuose namuose, išklausant vaikų pristatymus apie savo namus, aplinką. Vaikai sukūrė namus, kuriuose gyventi gera, kuriuose telpa visos kartos! Mūsų gyvenimas visuomenėje – kaip gyvenimas daugiabutyje! Nors kaimynai ir skirtingi, bet tai netrukdo draugauti, bendrauti ir gyventi darnioje kaimynystėje.