Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

STEAM ATRADIMAI GEGUŽĖS MĖNESĮ

„Zuikučių“ grupės ugdytiniai susipažinę su įvairiais vabalais ir vabzdžiais, pasigamino skraidantį drugelį. Panaudojus sąvaržėlę ir magnetą, jų pagaminti drugeliai pradėjo skraidyti. „Drugelių“ grupės ugdytiniai atliko muzikinę STEAM veiklą su spalvotomis kempinėlėmis. Vaikai kempinėles čiupinėjo, tyrinėjo, aptarė jų požymius. Klausantis muzikos, ritmiškai kilnojo kempinėles, kontrastingoje  dalyje jas brūžino. Iš kempinėlių statė  bokštus, skaičiavo kiek panaudojo kempinėlių. „Ramuniukų“ grupės ugdytiniai pasinėrė į temą „Kokia mozaikos paslaptis?“ Susipažinę su sąvoka „mozaika“, visi kūrė pagal savo vaizduotę, kūrybinius gebėjimus. Kūrybiniame-meniniame procese vaikai pažino spalvų, figūrų gausą, tobulino matematinius įgūdžius. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai smagiai eksperimentavo su muilo burbulais ir sukūrė tikrą burbulų šėlsmą. Susiradę medžiagos, kaip pasigaminti muilo burbulus, vaikai išbandė ir jų gamybą. Panaudoję drėgną servetėlę, dalį plastikinio butelio ir gumelę užrišimui, pūtė burbulus įvairiomis kryptimis: į viršų, į apačią, į šonus. Aiškinosi, kokioje padėtyje burbulai išsipučia „ilgiausi“, mėgino išpūsti apvalų, spalvotus burbulus. Emocijų netrūko ir žaidžiant su susidariusiomis putomis: mėtant, pučiant, stebint prieš saulę ir kitaip įvairiai veikiant. Išsiaiškinta, kad burbulai prisipildo šilto oro iš mūsų plaučių, kuris yra lengvesnis už aplinkos orą, todėl lengvai pučiasi, o nuo vėjo gūsio kyla į viršų ir skrenda įvairiomis kryptimis.