Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

SĖKMINGAI ĮGYVENDINTAS EUROPEAN SCHOOL EDUCATION PLAFORM TARPTAUTINIS PROJEKTAS „THERE IS A LADYBUG IN MY CLASSROOM“

Sausio–gegužės mėnesiais, „Ramuniukų“ grupės ugdytiniai įgyvendino European School Education Platform (ESEP) eTwinning tarptautinį projektą „There is a Ladybug in My Classroom“. Projektą vykdė 20 mokytojų ir  4–6 metų vaikai iš Turkijos, Kroatijos, Rumunijos, Lenkijos, Portugalijos, Graikijos ir Lietuvos. Šio projekto metu vaikai susipažino su boružėlėmis, jų gyvenimo ciklu, buveinėmis ir fizinėmis savybėmis. Projekto dalyviai mokėsi atpažinti boružėlių maistą, išsiaiškinti, kaip jos gelbsti medžius, aplinką. Kurdami boružės modelį, vaikai atrado simetriją boružės ir savo kūnuose bei suvokė simetrijos sąvoką. Tyrinėjimų, vaidinimų, meninių kūrybinių, žaidybinių veiklų metu vaikai rado atsakymus į klausimus apie boružėlių gyvenimą. Projekto metu vaikai aktyviai naudojosi informacinėmis technologijomis, mokėsi naudotis web 2.0 įrankiais,  susipažino su dirbtinio intelekto galimybėmis. Projekto veiklos buvo nukreiptos į kultūrinio sąmoningumo didinimą, kalbos įgūdžių gerinimą, tarptautinio bendradarbiavimo stiprinimą. Vaikai šios patirties įgijo dalyvaudami virtualioje aplinkoje su bendraamžiais iš kitų šalių. Tarptautinis projektas kiekvienam dalyviui suteikė galimybę pažinti artimiausią aplinką, auginant pagarbą ir meilę gamtai. Projektinės veiklos akimirkas kviečiame pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=BufiJjUm9TQ