Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„Ramuniukų“ inicijuota savaitė

Gruodžio 10-14 d. „Ramuniukų“ grupėje vyko vaikų inicijuota savaitė „Dinozaurai-pas mus, mes-pas dinozaurus“. Knygų bei filmų pagalba ugdytiniai išsiaiškino daug įdomių faktų: kaip dinozaurai augino savo mažylius, kokius garsus skleidė skirtingi dinozaurai, kokie buvo didžiausi ir mažiausi gyvenę dinozaurai, kokiu greičiu gebėjo judėti ir pan. Auklėtiniai skaičiavo skirtingus dinozaurus, pamatytus per multimediją, vaidino pirštuotas pirštines pavertę aštriadančiais gyvūnais, spaudė įspaudus modelino plokštelėse. Bendraamžiai stebėjo draugo rodomas akimirkas iš vasaros ekskursijos, patys domėjosi, klausinėjo, tad auklėtojoms daugelyje savaitės veiklų pakako būti stebėtojomis. Dominanti vaikus veikla motyvavo juos tyrinėti, veikti, žaisti, kurti, susipažinti su raide D.

Vyresnioji auklėtoja Irmina Burneckienė