Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„RAMUNIUKAI“ DALYVAUJA PROJEKTE

Kovo-gegužės mėnesiais „Ramuniukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių emocinės raiškos ir jausmų projekte II „Jie mieli ir skirtingi, bet ne visi laimingi“. Šiuolaikiniams vaikams gyvūnas suprantamas, kaip teikiantis džiaugsmo. Vaikai aiškinosi, kokioje aplinkoje gyvūnai gyvena ir kokias patiria emocijas, ko reikia, kad jie išgyventų ir būtų laimingi?  Kokie mūsų kasdieniniai įpročiai tiesiogiai ar ne tiesiogiai veikia gyvūnų gyvenimo sąlygas, jų išlikimą? Įsitraukę į projekto veiklas ugdytiniai plėtojo  empatiją rūpinantis silpnesniu, atkreipiant dėmesį į šių dienų ekologines problemas, dalinantis gerąją patirtimi bei emocijomis su Lietuvos ir užsienio šalių švietimo įstaigomis.