Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„DRUGELIŲ“ GRUPĖS PROJEKTAS „GĖLYTĘ SODINSIU – APLINKĄ PUOŠIU“

Balandžio-gegužės mėnesiais „Drugelių “ grupės ugdytiniai dalyvavo projekto „Gėlytę pasodinsiu – aplinką puošiu“ veiklose.  Projekto tikslas – įgyti bendrą suvokimą apie gėles, jų išauginimą, skiepyti meilę gamtai, estetinei aplinkai. Per patirtį organizuotos įvairios veiklos edukacinėse aplinkose: tyrinėjimas,  sėklų palyginimas, sėjimas, sodinimas, sėklų dygimo stebėjimas, matavimas ir perkėlimas į lauko darželį. Projektas plėtotas ir vaikų šeimose: su tėveliais sodinti ir auginti augalai papuošė darželio aplinką. Vykdant projektą, vaikams skiepijome meilę gamtai, estetinį suvokimą, nes žydint gėlėms, aplinka atrodo gražesnė ir spalvingesnė. Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą!