Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIIMTAS „PĖDUČIŲ IŠŠŪKIS“

Liepos mėnesį lopšelio-darželio „Puriena“ vaikai, padedami auklėtojų Agnės ir Gintarės,  priėmė Meškuičių lopšelio-darželio pasiūlytą „Pėdučių iššūkį“. Pagal pasirašytą bendradarbiavimo sutartį ir  įgyvendinant projektą „Žinau, noriu sužinoti, sužinojau“, tai jau antrasis iššūkis darželinukams! Visą mėnesį vaikai basomis pėdutėmis išbandė įvairius paviršius tiek lauke, tiek viduje: aiškinosi, svarstė, diskutavo, kas kutena pėdutes, kas jas bado, kodėl nuo šlapios žolės kojos atsipalaiduoja, o smėlyje kojos „pasislepia“, svarstė, kodėl lipame ant kankorėžių užsimerkę, o mediniais paviršiais vaikštome drąsiau, kodėl kojytės bijo akmenukų, o šlapia žolė jas masažuoja. Į visus šiuos klausimus radome įdomių atsakymų! Priimdami iššūkį ne tik sustiprinome savo organizmą, bet ir patyrėme naujų, dar neišbandytų potyrių!