Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠVYKA Į ŠIAULIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS IR SVEIKATINGUMO CENTRĄ

Rugsėjo 23 d., priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikai, lydimi auklėtojos Gintarės ir jos padėjėjos Violetos, apsilankė Šiaulių miesto lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre. Įgyvendinta projekto ,,Judėk smagiai”, kuris finansuojamas iš  Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos,  veikla. Tik susiruošus išvykai, vaikai sulaukė staigmenos – prie darželio atvyko didžiulis autobusas! Dauguma ugdytinių autobusu keliavo pirmą kartą,  tai emocijos neapsakomai džiugino. Sveikatingumo centre priešmokyklinukai ištvermingumą stiprino bėgimo varžybose, išmėgino barjerinį bėgimą, vikrumą išbandė estafetinėse rungtyse, šuoliavo per kliūtis, šoko į tolį, į aukštį. Plakatuose apžiūrėjo įvairias sporto šakas, sportininkus ir aptarė jų pasiekimus.  Centro dydis, aplinka, sportinės priemonės vaikus skatino aktyviai judėti, bendradarbiauti su draugais, padėti vienas kitam įvairiose veiklose. Fiziškai pastiprėję, skaniai užkandžiavę, kupini įspūdžių, saugiai sugrįžome į darželį. Priešmokyklinukai apibendrino dienos išvyką: Svajūnė: „Aš su super galiomis po tokio sporto“, Jonas kalbėjo, jog „Raumenys padidėjo, bet jie tikrai skaudės nuo rimto sporto“, Adrijus džiaugėsi, „jog smagu buvo, ypač bėgioti tokius didelius, subrūkšniuotus ratus“.