Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

„PELĖDŽIUKAI“ ŠOKIŲ ŠVENTĖJE-KONKURSE „MEDUTIS“

Gegužės 21 d. „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo Šiaulių r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių šventėje-konkurse „Medutis“, skirtame paminėti Lietuvos Dainų šventės šimtmetį. Jį organizavo Šiaulių r. Meškuičių lopšelis-darželis, Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Meškuičių filialas. Šventėje-konkurse dalyvavo 12 kolektyvų iš Šiaulių rajono. Renginio pradžioje, siekiant atskleisti ,,Dainų šventės“ tradicijos tęstinumo ir gyvybingumo svarbą, skatinant vaikų įsitraukimą puoselėjant lietuvių liaudies šokių savitumą, visi kolektyvai sušoko bendrą šokį „Roputė“. Konkursui „Pelėdžiukai“ paruošė lietuvių liaudies šokį „Malūnėlis“, už kurį suteiktas I laipsnio diplomas! Šventėje ugdytiniai tobulino pasididžiavimo savo įstaiga jausmą, garsino ją rajone, tobulino sceninę, koncertinę patirtį ir populiarino šokio meną. Bitutės ir meškutis vaikus apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis, o po šventės Meškuičių parke, šokių kolektyvai pasodino liepaitę, skirtą Lietuvos Dainų šventės šimtmečiui. Vaikų šypsenos, bendrystė su bendraamžiais, sukūrė nepamirštamas akimirkas kartu!