Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PASAULINĖ AKCIJA „PAMOKA LAUKE“

Gegužės 23 d. lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo pasaulinėje akcijoje „Pamoka lauke“. Tądien viso pasaulio vaikams pamokos organizuojamos lauke, kieme ar kitoje erdvėje. Ir mūsų ugdytiniai nuo pat ryto išgužėjo į darželio kiemą. Patys mažiausieji „Boružiukai“ eksperimentavo su vandeniu ir pienėmis, kūrė įvairius „kūrinius“ iš medžio trinkelių, akmenukų, gamtinės medžiagos, piešė ant medžiagos, folijos, maistinės plėvelės, pūtė muilo burbulus. „Zuikučių“ grupės vaikai eksperimentavo su vandeniu: išbandė, kas skęsta, kas ne, kas plaukia, plūduriuoja. Mažieji „žvejojo“ žuvytes ir jas skaičiavo, džiaugėsi savo laimikiais, lenktyniavo, kas greičiau pripildys indą vandeniu semdami jį, panaudodami kempinėles, pūtė spalvotus muilo burbulus. ,,Drugeliai“ dalyvavo edukacijoje „Pienė – saulės sesutė“: dėliojo pienių mandalą, „audė“ iš jų kilimą, kūrė įvairias kompozicijas, tapė pienių pūkeliais, gamino papuošalus, pūtė pūkelius ir mėgavosi pienes uostydami. „Ramuniukai“ veiklas „Muzikinė pievos matematika“ vykdė drauge su meninio ugdymo mokytoja: atliko užduotis „Radybos pievoje“, „Smėlio matematika“, „Garsų matematika“, žaidė žaidimus, gamino skraiduolius. Vyriausieji darželio ugdytiniai „Pelėdžiukai“ integruotą veiklą „Raidės ir žodžiai gamtoje“ vykdė drauge su logopede: dalyvavo abėcėlės relaksacijoje, kūrė akmeninę raidę, rinko pačią gražiausią, kūrė spalvotas raides ant medžio trinkelių, dėliojo žodžius, tyrinėjo pievų „stebuklus“, stebėjo gamtos grožį pro padidinimo stiklą, kūrė ir plukdė žodžius ledų laiveliais, šokinėjo „Garsų vaivorykštėje“, visi drauge sukūrė bendrą kūrinį „Lauko abėcėlė“. Emocingą ir smagią dieną vaikai stiprino savo sveikatą, labiau įsitraukė į mokymosi procesą bei stiprino ryšį su gamta. O žaidimai lauke ne tik suteikė vaikams svarbių gyvenimo įgūdžių, tokių kaip atsparumas, sugebėjimas dirbti komandoje ir kūrybiškumas, tai dar ir esminis bei svarbiausias vaikystės komponentas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Petraitytė