Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS PRASIDĖJO

Nuo vasario 3 d. lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projektu siekiama didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį bei skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus. Dvi savaites vaikai dalyvavo nuotolinėse pamokėlėse ,,Žaisliukų išdaigos“, kurių metu su žaislais atliko įdomius pratimus, įvairiai judėjo, mokėsi kvėpuoti, atsipalaiduoti, išbandė savo jėgas ir galimybes. Smagi veikla įtraukė nuo mažiausio iki vyriausio!