Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

KEPĖ, KEPĖ, KEPĖ, KEPĖ MOČIA BLYNUS

Kovo 5 d. Užgavėnių dieną mes varėme iš kiemo žiemą: pasislėpėm po įvairiausiomis kaukėmis, apsiginklavom tarškalais-barškalais, pasikvietėm Lašininį su Kanapiniu (bet jie paklydo, nesurado mūsų darželio), suradome pasislėpusią Morės kaliausę, pasičiupę ją lauže sudeginom, taip visus žiemos vargus pribaigėm. Linksminomės kaip išmanėme: mėtėme blynus į keptuvę, vartėme juos, stūmėme vienas kitą iš rato, užrištomis akimis bandėme pataikyti į kuolą su moline puodyne. Prisivalgę skaniausių mielinių blynų šaukėm, trypėm ir triukšmavom labai garsiai, norėjome, kad žiema mus išgirstų ir pabėgtų laukais net neatsisukdama. Ar ji mus išgirdo?

                                                                                     Auklėtoja Reda Voitunienė