Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

KARTŲ SUSITIKIMAS „RAMUNIUKŲ“ GRUPĖJE

Kovo 6 d. „Ramuniukų“ grupėje susirinko ugdytinių tėveliai ir seneliai praleisti laiką kartu pasitinkant 40-ies paukščių dieną. Dar mūsų senoliai šią dieną švęsdavo paukščių grįžimą. Kai kur, ypač Žemaitijoje, manyta, kad šią dieną reikia praleisti „savam lizde“, t.y. su savo šeima. Tad simboliškai šeimos nariai ir buvo pakviesti pabendravimui, pavasario pasitikimui: ir pirštukų žaidimus žaidė, ir paukščių balsus mėgdžiojo, tarmių pasiklausė ir pasaką sekė siųsdami ratu „Keliauninkę šarką“. Kol mamos vaikams padėjo kūrybinius darbelius kurti, seneliai atliko jiems paskirtą užduotį-konstravo lizdus išmėgindami šiuolaikinius žaislus, žaidimus, kuriais kasdien žaidžia anūkai. Po renginio grupė pasipuošė gausybe spalvotų paukštelių, kuriuos sukūrė gausiai susirinkusi grupės bendruomenė-visų dalyvių skaičius viršijo renginio pavadinime minimą skaičių. Dėkojame visiems už skirtą malonų laiką.

Vyresnioji auklėtoja Irmina Burneckienė