Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
„KĄ DARYTI, KAD DANTUKAI BŪTŲ ŠVARŪS IR SVEIKI“
„Pelėdžiukų“ ir „Ramuniukų“ grupėse kovo mėnesį prasidėjo aktyvus „Burnos higienos mokymas“. Šis mokymas truks virš 2 mėnesių. Jų metu vaikai formuos tinkamus burnos higienos įgūdžius. Užsiėmimus „Ką daryti, kad dantukai būtų švarūs ir sveiki“ vedė visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokyklose Indrė Budrevičiūtė. Vaikai gilino savo žinias apie tai, kaip reikia valyti dantukus, kiek laiko juos valyti, kada reikia juos valyti. Aptarė, kokius maisto produktus geriausiai valgyti, o kokie tik pakenktų dantukams. Užsiėmimų metu vaikai praktiškai mokėsi valyti dantis ant dantų muliažo.










