Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

INTEGRUOTA UGDOMOJI SAVAITĖ „SVEČIUOSE PAS JAUSMUČIUS“

Kovo mėnesio pirmąją savaitę, priešmokyklinėje „Pelėdžiukų“ grupėje organizuota integruota savaitė su meninio ugdymo mokytoja  – „Svečiuose pas jausmučius“.  Visą savaitę emocijų ir jausmų netrūko! Priešmokyklinukai žaidė emocinius žaidimus, sprendė galvosūkius, įvairiais būdais rašė emocijų pavadinimus, muzikinius kūrinius vertino atitinkamų spalvų kortelėmis, piešė draugo dienos nuotaikas, gamino medalius,  atmintį lavino atkartodami bendraamžių veido mimikas, gestus, relaksavo žaisdami kamuoliukais, atsipalaidavo klausydami muzikos bei pradėjo pildyti mėnesio trukmės  kasdienį „Savo širdies kalendorių“.  O dar ir grupėje rekordas užfiksuotas – nupieštos ilgiausios juostos šypsenų!  Pasigaminę įvairias emocijas atitinkančius veidukus, vaikai sudalyvavo virtualioje edukacijoje „Jausmučių šalyje“  su Augustino Griciaus bibliotekos darbuotoja Liongina, kuomet vertino įvairias situacijas, mokėsi atpažinti savo jausmus, aptarė, kaip galima nugalėti pyktį ir su personažu Kiškiu „linksmino nuliūdusį debesėlį“.  Anot Kamilės, „emocijų savaitė buvo labai emocinga“!