Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

 ĮGYVENDINTAS ESEP TARPTAUTINIS PROJEKTAS „MY MATERIAL IS FROM NATURE“

Kovo–gegužės mėnesiais „Ramuniukų“ grupės vaikai dalyvavo Europos mokyklinės švietimo platformos (angl. „European School Education Platform“) tarptautiniame projekte „My Material Of Nature“. Projektas buvo vykdomas kartu su 16 partnerių, tarp jų 8 partneriai iš Turkijos ir 8 partneriai iš Rumunijos, Lenkijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Projekto tikslas – suteikti vaikams galimybę mokytis iš atradimų, atskleidžiant vaikų smalsumo jausmą. Viso projekto veiklų metu vaikai stiprino žinias apie aplinkos pažinimą, skaičiavimą, sakytinę, rašytinę kalbas. Susidurdami su iškilusiais iššūkiais vaikai sprendė juos bendraudami ir bendradarbiaudami tarpusavyje. Su gražiausiomis akimirkomis, patirtomis projekto metu, galite susipažinti čia: https://www.youtube.com/watch?v=8MLkeWAsOeE