Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

Rugsėjo 16-22 dienomis, darželinukai dalyvavo „Europos judumo savaitėje 2019“. Su vaikais padiskutavus apie aktyvaus judėjimo naudą, kasdien smagiai judėta tiek įstaigos viduje, tiek lopšelio-darželio kieme. Lauko aikštelėse draugiškai sportavo ir vyresnieji, ir mažesnieji: išbandytos estafetinės rungtys, keliauta sveikatinimo takeliu, atlikti pratimai su sportiniu inventoriumi. Baigiantis savaitei, įstaigoje paminėta ir tarptautinė Diena be automobilio. Suvažiavę į darželį išpuoštais dviratukais, paspirtukais, balansinėmis transporto priemonėmis, vaikai susitiko su Lapiuku (auklėtoja G. Tautkiene), kuris su vaikais svarstė apie automobilių taršą aplinkai, prisiminė apie reikalingas saugos priemones važiuojant dviračiais ar kitomis dviratėmis ar triratėmis transporto priemonėmis, atliko mankštos pratimus pagal Flinto muziką, važinėjosi įvairiose trasose. Apdovanoti ir gražiausiai išpuoštų transporto priemonių savininkai, kuriuos išrinko vertinimo komisija (darželio direktorė Jūratė, pavaduotoja ugdymui Aušra, priešmokyklinukai Ignas ir Akvilė). Šiemet laimėtojų buvo tikrai daug! Dėkojame tėveliams už puikiai paruoštas transporto priemones, su kuriomis vaikai dalyvavo akcijoje – dienai be automobilio paminėti!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė