Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Europos Judrioji savaitė

Rugsėjo 19-21 dienomis lopšelio-darželio bendruomenė aktyviai įsitraukė į Europos Judriąją savaitę. Pirmadienis buvo paskelbtas judėjimo diena „Keliausi, judėsi – daug jėgų turėsi“. Vaikai išbandė daugybę judėjimo būdų, drauge linksmai sportavo, bandė savo kantrybę ir ištvermę bei nusprendė, kad judėti yra labai sveika, linksma ir įdomu. Antradienį visi, pagal savo jėgas, išsiruošė į žygį „Išbraidysiu pievų takelius“. Žygio dieną „Pelėdžiukai“ pradėjo kurdami komandines skanduotes, aptarė judėjimo ir ištvermės svarbą organizmui, pasirengė maršruto įvykdymui. „Apžygiavę“ miško palaukes, prisiminę saugumą kelyje, miške, pievose,  vaikai smagiai rungtyniavo įveikdami įvairias kliūtis, žaidė komandinius, estafetinius žaidimus, sveikai vaišinosi vaisiais ir sultimis. Marija pastebėjo: „Esam visi labai stiprūs, nes taip toli nuėjom, kad darželio jau seniai nebesimato“. Arnas: „Gerai mums paaugs raumenys, nes daug žaidėm su kamuoliu“. Domantė pasakojo, jog „šalia miško labai jau kvepia medžiai, o tai sveika kvėpavimui“. Priešmokyklinukai pasitarė ir nusprendė, jog žygiuos dažniau. „Ramuniukai“  ir „Drugeliai“ keliavo pagal žemėlapius, ieškojo ąžuolo, radę nešė po sėklelę, įveikė kelionės kliūtis: šuoliavo, ėjo „tiltu“, spalvino takelyje aptiktų medžio rievių atspaudus, užkandžiavo. Na, o trečią savaitės dieną vyko dviratukų lenktynės „Greitieji dviratukai“. Smagi ir įdomi buvo savaitė!