Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Darželiui – 30 metų!

Gražų rugsėjo 29-osios rytą mūsų darželis minėjo 30 metų jubiliejaus sukaktį.  Šventinis šurmulys jautėsi nuo pat ryto. Na, o salėje visus pasveikino lopšelio-darželio direktorė Ona Sivickienė, darželiui gražias daineles ir linksmus šokius skyrė visų grupių ugdytiniai. Padėkos raštais buvo apdovanoti ilgiausiai įstaigoje dirbę darbuotojai: Dalia Mikolaitienė, Genutė Kilienė, Violeta Ivoškevičienė, Regina Kriščiūnienė ir Silva Krištopaitienė.Visą bendruomenę sveikino Gruzdžių miestelio seniūnės pavaduotoja Gražina Slavikienė, A. Griciaus bibliotekos bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė, tėvelių atstovės Rita Puzirevskienė, Agnė Žvirblienė, Živilė Žvirblienė, Indrė Lengvinė. Visą šventę vainikavo didelis ir skanus tortas. Anot vaikučių – „Mūsų darželis dar labai jaunas…“ Tad visiems nesibaigiančios jaunystės ir energijos!