Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

EUROPEAN SCHOOL EDUCATION PLAFORM TARPTAUTINIS PROJEKTAS  „FINANCIAL LITERACY EDUCATION IN PRESCHOOL“  SĖKMINGAI ĮGYVENDINTAS

Spalio–gegužės mėnesiais, „Ramuniukų“ grupėje vykdytas European School Education Platform eTwinning tarptautinis projektas „Financial Literacy Education in Preschool“. Projektą kartu įgyvendino vaikai ir mokytojai iš Turkijos, Lietuvos, Graikijos ir Rumunijos. Jo metu vaikai turėjo galimybę atliekant praktines veiklas ugdyti savo finansinį raštingumą. Vaikai susipažino su ekonomika iš arčiau: gamino taupykles, patys savo rankomis darė pinigines, pinigus, skaičiavo, žaidė, susipažino su mainais, o tai pat susipažino su pinigų istorija, jų nauda ir reikšme žmonių gyvenime. Atliko daug patirtinių, kasdieninių veiklų, kurios suteikė vaikams praktinių žinių. Sėkmės „Ramuniukams“ skaičiuojant pinigus! Projekto akimirkas kviečiame pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=btubQlmhZyI