Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

EDUKACIJA „FOTOGRAMA–ŠEŠĖLINIO VAIZDO DRAMA“ FOTOGRAFIJOS MUZIEJUJE

Lapkričio 14 d. „Ramuniukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo edukacijoje „Fotograma–šešėlinio vaizdo drama“ Fotografijos muziejuje, Šiauliuose. Edukacijos vadovė pakvietė vaikus į specialią patalpą, kurioje visi, ir vaikai, ir suaugusieji atliko smulkiosios motorikos reikalaujančius pasiruošimo darbus: dėliojo mažus gamtos, buities daiktelius ant specialių nuotraukos dydžio popieriaus lapelių. Darbus atliko tamsoje, šiek tiek apšviestoje raudona šviesa. Vėliau, kiekvienas darbelis buvo apdorojamas šviesa, tuomet mirkomas specialiame tirpale, skalaujamas vandeniu. Tuomet patys vaikai džiovino savo nuotraukas. Nuostabu! Fotonuotrauka be fotoaparato! Besidžiaugdami rezultatais, vaikai apžiūrėjo muziejaus eksponatus ir džiugiomis pasitenkinimo nuotaikomis grįžo parodyti pavykusias kūrybines idėjas savo tėveliams.