Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

DIENA „PABŪK MOKYTOJU“

Vasario 22 d., priešmokyklinėje „Pelėdžiukų“ grupėje organizuota diena „Pabūk mokytoju“. Visą dieną ugdomąsias veiklas organizavo vaikų tėveliai. Smagią rytinę mankštą vedė Lukos tėtis Dainius – pasimankštinta ir gera nuotaika vaikams garantuota visai dienai! Monikos mama Aušra pristatė architekto profesiją, supažindino su darbo pobūdžiu, aptarė, ką veikia architektai, kokius brėžinius braižo, prietaisus naudoja, kokius pastatus maketuoja. Ugdomojoje veikloje praktiškai pritaikė žinias ir su vaikais sumaketavo bei „pastatė“ tvarią pilį. Mama reflektavo, jog priešmokyklinukai kūrybingi, „pilis lyg renesanso laikų, išskirtinė“. Lauke aktyvią sportinę veiklą organizavo Luknės mama Laurita ir močiutė Daiva – šokinėjant, bėgant, įvairiai judant lavinta vaikų pusiausvyra, reakcija, greitis, loginis mąstymas. Kiek iššūkių sportininkams būta, kuomet kliūtis teko įveikti su kruopų pilnais dubenėliais! Pietų poilsio metu vaikus aplankė Luko mamytė Lina – „mokslininkė lapė“ pasidomėjo apie vaikų emocinę savijautą, aptarė atsipalaidavimo budus ir „užsakė“ pačius saldžiausius sapnus! Popietinį kūno kultūros užsiėmimą vedė Dovydo mama Laura ir tėtis Žydrūnas – sportiniai pratimai, linksmos estafetės, garsus komandinis palaikymas ir „nugalėjusi draugystė“! Tėvų įtrauktis į ugdymosi procesą skatina vaikus aktyviau veikti, domėtis, motyvuoja siekti asmeninės ūgties.