Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

DIENA „PABŪK MOKYTOJU“ „RAMUNIUKŲ“ GRUPĖJE

Kovo 7 d. „Ramuniukų“ grupėje organizuota diena „Pabūk mokytoju“. Ne viena mama ryžosi įsidarbinti mokytoju penkiamečiams vaikams. Veiklos organizuotos pagal savaitės projektinę temą „Pabirusios raidės“. Tad kiekviena pasiūlyta užduotis, veikla ar žaidimas ugdytiniams padėjo mokytis raidyno, garsą susieti su raide, atskirti pirmus garsus žodžiuose. Jorės mama, „mokytoja“ Sonata džiaugėsi puikia vaikų nuotaika, kad pavyko juos sudominti. Violetos mama Aušrinė nepabūgo vaikų šurmulio lauke ir sutiko dar kartą sudalyvauti panašioje veikloje. Pasak Adamo mamos, galėtų kasdien vaikams paskaityti pasakų. Apie visą dienelę, dalyvius ir vaikų patirtis galite pažiūrėti čia: