Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
DIENA „PABŪK MOKYTOJU“ „ZUIKUČIŲ“ GRUPĖJE
Balandžio mėnesį „Zuikučių“ grupėje organizuota diena „Pabūk mokytoju“. Tėveliai lankėsi grupėje, pristatė savo pomėgius bei profesijas ir pravedė įvairias veiklas. Ryto mankštą organizavo Paulinos mama Inga ir tėtis Paulius. Jorio mama Auksė, pristačiusi savo pomėgį-kepti įvairius kepinius, kartu su vaikais iškepė gardžiųjų spurgyčių. Kvepėjo net visas darželis! Gabrieliaus mamytė Deimantė pristatė savo kūrybos palinkėjimų knygas, kvietimus ir pasiūlė kiekvienam pasigaminti zuikučio karūną. Mėjos mama Laura sudomino visus spalvota STEAM veikla, kurios metu spalvos liejosi piene. Luko mama Rima, kartu su Paulinos mama Inga, surengė vandens lašelių lenktynes. Padėjo įtvirtinti spalvas mažiesiems, bei supažindino su raidėmis. Smagu, jog tėveliai įsitraukia į vaikų ugdymosi procesą, skatina juos aktyviai veikti, domėtis ir kartu augti.














